Türkiye’deki 16 milyon emekli için temmuz ayında zam haberleri peş peşe gelmeye devam ediyor. Maaş zamlarının hemen ardından bankalarda harekete geçerek promosyon zammı fırsatlarını duyurmaya başladı. Temmuz ayı itibari ile emekli promosyon ücretlerine yapılan ilk artış Akbank‘tan geldi. Akbank, emekli promosyon ücretlerini yükseltirken şartları da kolaylaştırdı. Peki Temmuz 2024 Akbank güncel emekli promosyonu ne kadar oldu?

SSK ve Bağ kur Emeklisine Hafta Sonu Müjdeleri! 15 Milyon Emekliye Ek Para Ödenecek SSK ve Bağ kur Emeklisine Hafta Sonu Müjdeleri! 15 Milyon Emekliye Ek Para Ödenecek

Emeklilere ek ödeme zammı müjdesi verildi. SSK BAĞ-KUR ve 4C emeklisinin faydalandığı maaş promosyonları temmuz ayında artıyor. İlk adımı atan banka ise Akbank oldu. Akbank’ın yeni promosyon ücretleri hesaplandı. Peki Temmuz’da Akbank ne kadar promosyon veriyor?

EMEKLİYE EK ÖDEME MİKTARINA ZAM YAPILDI

Son dakika haberine göre Akbank tarafından emekliye ek ödeme miktarına zam yapıldı. Temmuz ayında emekli maaşlarına yapılan artış bankalar içinde zam kararına sebep oldu. Zaten yüksek promosyon fırsatları ile dikkat çeken Akbank, bu defa ek ödemeyi arttırarak emeklilere bir müjdeli haberi daha duyurdu. Akbank’ın güncel güncel promosyonları emekliliği adeta mest edecek.

Emekliye Yeni Mujde Ek Odemeye Zam Geldi Temmuzdan Itibaren Gecerli 1

AKBANK’IN YENİ GÜNCEL EMEKLİ PROMOSYON MİKTARLARI

Türkiye’nin köklü özel bankaları arasında yer alan ve emekli müşterilerine her zaman cömert davranan Akbank yeni güncel promosyon miktarlarını da yayınladı. Akbank’ın yaptığı açıklamaya göre maaşı 10.000 TL altında olan emekliler 6250 TL, 10.000 TL ve 14.999 TL arasında maaş alan emeklilere 10.000 TL, 15.000 TL ve 19.999 TL arasında maaş alan emeklilere 12.500 TL ve 20.000 TL üstü maaş alan emeklilere 15.000 TL ek koşulsuz promosyon sağlanacak.

Emekliye Yeni Mujde Ek Odemeye Zam Geldi Temmuzdan Itibaren Gecerli 2

EMEKLİYE HEDİYE PARA FIRSATI

Akbank’ın emekliler için sürprizleri bu kadar değil. Aynı zamanda hediye para fırsatı da var. Akbank müşterisi olan ve aynı zamanda bankanın kredi kartı gibi ürünlerini kullanan emeklilere tam 2500 TL para hediye ediliyor. Yani Akbank‘ta emekliliği son derece cazip teklifler bekliyor. En geç 31 Temmuz tarihine kadar başvuru işlemlerini yapan tüm emekliler bu fırsattan yararlanabiliyor.