Emekli maaşı alanların geçim sıkıntısı son ayların en önemli konusu. Bir yandan Türkiye'nin en büyük sosyal grubu olan emekliler bir yandan da ciddi bir geçim zorluğu yaşıyor. O sebeple de devlet her türlü imkanını kullanarak emekliye nakit destek fırsatları yaratıyor. Emeklileri için yeni ödeme 3 kamu Bankasından geldi. Acil paraya sıkışan emekliler başvuru yaparak 7000 TL'ye Varan nakit avans kullanabilecek. SSK BAĞ-KUR 4c emeklisi hiç fark etmiyor. Ziraat Bankası vakıfbank ve halkbank'a ATM'den başvuru yapmak yetiyor.

EMEKLİYE 7000 TL’LİK HIZLI NAKİT DESTEĞİ

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi vatandaşları için SGK destekli nakit destek ödemesi verilecek. Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank kredi emekliler için 7.000 TL hızlı nakit avans kampanyasını başlattı. Sevindirici haberi kamu bankaları duyurdu. Geçim zorluğu içinde hayatta kalmaya çalışan emekliler, acil ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 3 kamu Bankasına hemen başvuru yaparak nakit avans desteği alabilecek. Tamamen faizsiz olarak verilecek nakit avans, 6 ay vadeli olarak sunuluyor.

Emekliye Ek Ödeme! Ssk Ve Bağ Kur Emeklisi 3 Temmuz’dan İtibaren 7000 Tl Ek Para Alacak 1

ZİRAAT BANKASI VAKIFBANK VE HALKBANK'TAN EMEKLİYE BÜYÜK DESTEK

3 kamu bankası emekliye destek ödemesi için kolları sıvadı. 7000 TL nakit avans fırsatları için şubeye gitme zorunluluğu olmadığını belirten kamu bankaları, ATM’lerden ve Dijital bankacılık kanalları aracılığı ile başvuru yapmanın mümkün olduğunu dile getirdi. Acil nakit ihtiyacı olan tüm emekler kamu bankalarının bu fırsatlarını değerlendirerek Hızlı ve kolay bir şekilde nakit ödeme alabilecek.

EMEKLİLER EK ÖDEMEYİ NASIL ALACAK?

SSK ve BAĞ-KUR emeklisi için ek ödeme fırsatları Ziraat Bankası vakıfbank ve Halkbank tarafından sunuluyor. Bu fırsatları değerlendirmek isteyen emekliler hiç şubelere gitmeden doğrudan ATM aracılığıyla başvuru yaparak 7000 TL Ek ödeme alabiliyor. Ancak kampanya sadece kamu bankalarının müşterisi olan emekliler için geçerli. Eğer kamu Bankası müşterisi değilseniz maaşınızı taşıyarak hem promosyon hem de nakit destek ödemesi fırsatını değerlendirebilirsiniz.

Yapmanız halinde emekli maaşınız yüzde 28 artacak! Ekonomistler uyardı Yapmanız halinde emekli maaşınız yüzde 28 artacak! Ekonomistler uyardı

EMEKLİYE ÖZEL DESTEK KAMPANYASI

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’ın emekliye verdiği nakit destek maaşa ek ve faizsiz olarak sağlanacak. 6 ay vadeli nakit destek ödemesi veren kamu bankaları, acil ihtiyacı olan emeklinin bu ihtiyacını da hızlı ve pratik bir şekilde karşılamış olacak. 3 kamu bankasının başlattığı nakit avans kampanyası için son başvuru tarihi 31 Temmuz 2024. Bu tarihe kadar emekliler, başvuru işlemlerini yaparak Hızlı ve kolay bir şekilde nakit ihtiyacını karşılayabilir.