Halkbank‘tan emeklilere özel 32.000 TL’lik promosyon jesti geldi. SSK ve Bağkur emeklisi başvuru yaparak sadece dakikalar içinde rekor promosyon alma fırsatına sahip olacak. Emekli maaşı alanlara yönelik büyük bir kampanyaya imza atan Halkbank, nakit paraya sıkışan emekliler için düşük faizli ve faizsiz kredi desteği vermekten de geri durmuyor. Halkbank’ın yeni kampanyasında, emekli maaşı özel fırsatlar var. Halkbank emekli paketi ile verilecek promosyon ödemeleri ve düşük faizli kredi fırsatları haberimizde…

HALKBANK’TAN EMEKLİYE ÖZEL YENİ PROMOSYON

Kamu bankalarından Halkbank, emekli müşterileri için özel paketler hazırlamaya devam ediyor. Halkbank’ın yeni kampanyası kapsamında 10.000 TL ve üstü maaş alan tüm emeklilere rekor promosyon ücretleri verilecek. Halkbank’ın güncel promosyon miktarları şöyle:

Son Karar Çıktı! Aile Destek Ödemesi Son Dakika Son Karar Çıktı! Aile Destek Ödemesi Son Dakika

Dul ve yetim aylığı alanlara 5000 TL,

Emekli maaşı 10.000 TL ile 15.000 TL arası olanlara 8000 TL,

Emekli maaşı 15.000 TL ile 20.000 TL arasında olanlara 10.000 TL,

Emekli maaşı 20.000 TL üstünde olanlara 12.000 TL.

Halkbank’a emekli maaşını taşıyan ve üç yıllığına burada kalmayı taahhüt eden SSK bağkur 4C fark etmeden tüm emekliler bu promosyon ücretlerinden faydalanabilecek.

Milyonlarca Emekliye Soğuk Duş! Maaşlarından 700 İle 1000 Lira Arası Kesinti Yapılacak

20.000 TL’YE VARAN EMEKLİ KREDİSİ 36 AY VADELİ VERİLİYOR

Halkbank emekli paketi kapsamında aynı zamanda düşük faizli kredi fırsatı da var. Emekli maaşını taşıyarak üç yıllığına kalan emekliler nakit ihtiyacı olması durumunda Halkbank’ın 20.000 TL’ye varan düşük faizli kredi paketinden de yararlanmaya hak kazanıyor. Halkbank, emeklilere özel 36 aya kadar vadeli kredi desteği sağlıyor.

TÜM EMEKLİLERE 32.000 TL’YE VARAN ÖDEME

Emekli dostu bankalardan olan Halkbank, 12.000 TL’ye varan promosyon fırsatı ve 20.000 TL’lik düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte tüm emeklilere 32.000 TL’ye varan nakit destek ödemesi sağlıyor. Emekliler Halkbank müşterisi olmaları durumunda ücretsiz havale ve EFT gibi farklı ayrıcalıklardan da yararlanma imkanı yakalıyor. Milyonlarca emeklinin maaşını taşıdığı Halkbank, temmuz ayinin son gününe kadar bu kampanyasına devam edecek. Kampanyayı kaçırmak istemeyen emekliler Halkbank şubelerinden, mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığı aracılığı ile başvuru işlemlerini tamamlayabilecek.