SSK Bağkur memur emeklisi milyonlarca vatandaş için bugün zam günü oldu. Emekliye Temmuz 2024 zammı Sabah saatlerinde belli oldu. Zamlı maaşlarını öğrenen emekliler bir yandan refah Payı zammı Beklerken bir yandan da ek ödemeleri takip etmeye başladı. Emekliler için ilk Müjdeli haberi duyuran Cumhurbaşkanı oldu. SSK bağ-kur memur emeklisi ve EYT emeklisine ek ödeme onaylandı. Bankalar emeklilere rekor ödeme fırsatı sunacak.

BİM’den Yoğurt Süt Peynir Alanlar Dikkat! Mühim Açıklama Geldi BİM’den Yoğurt Süt Peynir Alanlar Dikkat! Mühim Açıklama Geldi

EMEKLİLER İÇİN YENİ EK ÖDEME ONAYI ÇIKTI

SSK bağ-kur 4C ve EYT emeklileri için zam sonrası yeni ek ödeme onayı çıktı. Cumhurbaşkanı talimat verdi ve bankalar harekete geçti. Milyonlarca emekliye maaşa ek destek ödemesi verilecek. Nakit destek ödemesi için ilk harekete geçen kamu bankaları oldu. Ziraat Bankası vakıfbank ve Halkbank'ın promosyon fırsatları artarken emekliye nakit avans imkanları da yükseldi. 3 kamu Bankası tarafından milyonlarca emekliye ek nakit destek verilecek. Destek miktarı ise Az evvel açıklandı.

15.000 TL'YE VARAN NAKİT AVANS EMEKLİYE VERİLİYOR

Emekli maaşı alanlar için kamu bankalarında Temmuz ayından itibaren yeni bir fırsat başladı. Ziraat Bankası vakıfbank ve Halkbank Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatı üzerine harekete geçerek emeklilere özel nakit avans fırsatı sunuyor. Emekli maaşı alanlar, kamu bankalarına başvuru yapmaları halinde en az 15.000 TL'den başlayan nakit avans fırsatını değerlendirebiliyor.

Ek Odeme Onaylandi Ssk Bag Kur 4C Ve Eyt Emeklisi Yarindan Itibaren Alacak 2

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kamu bankalarının SSK bağ-kur memur emeklisi ve EYT emeklisini bir nebze de olsa rahatlatmak amacıyla başlattığı nakit avans kampanyasında başvuru işlemleri mobil bankacılıktan ya da internet bankacılığından yapılabiliyor. Emekliler başvuru için şubelere de gitmeyi tercih edebilir.

Başvuru süreci son derece hızlı ve pratik ilerlerken aynı zamanda onay da bir o kadar hızlı çıkıyor. Sadece dakikalar içinde kamu bankaları emeklinin nakit ihtiyacını karşılıyor. Milyonlarca emekli vatandaş nakit destek ödemesi almak için 31 temmuza kadar kamu bankalarının belirtilen başvuru kanalları aracılığıyla başvurularını yapabilir.