Enerji Yönetiminde Uzman Çözüm Ortağınız AYS Enerji Enerji Yönetiminde Uzman Çözüm Ortağınız AYS Enerji


5 Mart 2024’te Lazzoni Otel’de gerçekleştirilen 7. Altın İnci Ödül Törenleri, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirerek büyük bir ilgiyle karşılandı. Bu özel organizasyonun organizatörlüğünü Tuğçe Altun Kirişçi ve Emre Kirişçi üstlenirken, komitede Baran Sulu, Celal Baran Yıldırım ve Osman Faruk Çolak gibi deneyimli isimler yer aldı. Törenin sunuculuğunu ise Bekir Aksoy ve Tuğçe Altun Kirişçi üstlendi.
619B6475 1A36 4C68 9Eee B039718Cd5A6
Gecenin en dikkat çeken anlarından biri, Dymed Hair Clinic’in sahipleri Derya Şimşek ve Sinan Dursun’un Yılın En İyi Çıkış Yapan Saç Ekim Merkezi Ödülü’nü almasıydı. Dymed Hair Clinic, saç ekimi konusundaki yenilikçi yaklaşımı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sektörde öne çıkan bir merkez olarak tanınıyordu. Bu ödül, firmanın sektördeki lider konumunu daha da pekiştirdi.
Derya Şimşek ve Sinan Dursun, ödülü alırken duygusal anlar yaşadılar. Konuşmalarında, başarılı bir ekibin ve disiplinli çalışmanın önemine vurgu yaparak, bu başarıyı elde etmek için verdikleri emeklerin karşılığını aldıklarını belirttiler. Ayrıca, müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmayı ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmeyi sürdüreceklerini ifade ettiler.

Dymed Hair Clinic Yılın En İyi Çıkış Yapan Saç Ekim Merkezi

Yılın En İyi Çıkış Yapan Saç Ekim Merkezi Ödülü, Dymed Hair Clinic’in sektördeki liderliğini ve başarısını bir kez daha kanıtladı. Firmanın yenilikçi yaklaşımı ve kaliteli hizmet anlayışı, müşteriler tarafından da büyük beğeni topluyor ve sektörde referans bir merkez olarak kabul ediliyor.

Organizasyona Rahmi Özkan, Suna Selen, Emel Göksu, Meral Çetinkaya, Tamer Levent, Ali Özgentürk, Nurgül Bayram, Hatice, Ceylan Koynat, Ünal Turan, Berna Tan, Suat Güzey, Abidin Yerebakan, Esra Tokelli, Fatih Bulut, Alaaddin Ergün, Özgür Tüzer, Pau, Hüzün, Şeyda Aydın gibi ünlü isimler katıldı. Bu özel gecede, Dymed Hair Clinic’in aldığı ödül, iş dünyasındaki yenilikçi girişimlerin ve başarılı markaların önemini bir kez daha ortaya koydu.

2C1895E7 C19C 4918 8357 C58Bba15102F
 
Organizasyonun organizatörlerinden Emre Kirişçi şunları söyledi; “Altın İnci Ödülleri Red And Black bizim için çok değerli, bizim bebeğimiz gibi. En iyi organizasyonu yapmak için günlerce çalışıyoruz, emeklerimizin karşılığını da bu gece aldık. Rakibimiz çok ama biz başarılı işler yaparak herkesin cevabını vermiş oluyoruz.”

Tuğçe Altun Kirişçi ise duygularını şu sözlerle aktardı; “ Bu gece için ekip olarak çok çalıştık, çok yorulduk ama görüyorum ki emeklerimizin karşılığını aldık. Sahnede ödülleriyle buluşan başarılı isimlerin gözlerindeki mutluluğu ve ışığı görmek benim için paha biçilemez.”

Derya ŞimşekDymed Hair ClinicSinan Dursun

Editör: özge Özkan