Safiye Soyman, Banu Alkan ve Bülent Ersoy’un yer aldığı Dünya Güzellerim programı bu sene sürpriz bir ismin daha dahil olmasıyla daha da eğlenceli bir hale gelecek. Yepyeni konsepti ile ekrana gelmeye hazırlanan sevilen programın bu sene kadrosunda Seray Sever de yer alacak. Fenomen programın bu seneki konsepti ‘Dünya Güzellerim Tatilde’ olacak. Heyecanla beklenen programın yayın tarihi de merak ediliyor.

Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor

DÜNYA GÜZELLERİM TATİLDE İLK BÖLÜM TARİHİ

Eğlencenin ve kahkahabnın dibine vurduran fenomen program Dünya Güzellerim’in bu seneki konsepti tam bir yaz konsepti olacak. Dünya Güzellerim Tatilde geliyor. Dev kadrosu ve müthiş konseptiyle yaz aylarına damgasını vurmaya hazırlanan sevilen programda bir de sürpriz var. Bu sene programın kadrosuna bir isim daha dahil oluyor. Dünya Güzellerim Tatilde programı 4 Temmuz 2024 Perşembe akşamı Show TV ekranlarında olacak.

Dunya Guzellerim Tatilde Basliyor Yayin Tarihi Belli Oldu Kadro Gumbur Gumbur Geliyor-1KADROYA SERAY SEVER DE KATILIYOR

Dünya Güzellerim Tatilde programının yayınlanan tanıtımları dikkat çekti ve herkeste merak uyandırdı. Heyecanla beklenen programın kadrosu ise tam bir dev kadro. Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman’ın yer aldığı programda bu sene Seray Sever de olacak. Kapanmak üzere olan bir oteli tekrar hayata döndürmek için çaba sarf edecek olan ünlü isimler bunun için tüm imkanlarını kullanacaklar. Banu Alkan, Bülent Ersoy, Safiye Soyman ve Seray Sever, her hafta kendilerine verilen görevleri başarılı bir şekilde tamamlayabilmek için büyük bir rekabete girecek. Dünya Güzellerim Tatilde ilk bölümüyle 4 Temmuz 2024 Perşembe saat 20.00’de Show TV’de.