Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Doğuş'un eşi Hoşkedem Hidayetkızı ailesiyle pozunu yayınlayarak dikkat çekti. Azerbaycan'ın Müge Anlı'sı olarak bilinen Hoşkedem Hidayetkızı ile evlenen şarkıcı Doğuş yeni yaşını kutladı. 'Gamsız', 'Bunun Adına Yürek Derler', 'Yalancı' ve 'Yemin Ettim Sana' parçalarıyla bir döneme damgasını vurmayı başaran Doğuş bir süredir ihanet iddialarıyla magazin gündeminde yer alıyordu. İddialara inat düşman çatlatmaya devam eden aile paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekti.

Dogusun Esine Gelen Yorumlar Saskina Cevirdi-1
Hoşkedem Hidayetkızı eşi ve çocuklarıyla pozlarını takipçilerinin beğenisine sunarak "Dağlar kadar derdin olsa, malın mülkün olmasa ne fark eder ki… Yeter ki seni çok seven ve kollayan bir ailen olsun çünkü onların sevgisi her şeye bedeldir. Sizi seviyorum, canlarım, doğum günün kutlu olsun" notunu yazdı. Ünlü ismin paylaşımına çok sayıda yorum geldi. Bazı takipçiler ise "Doğuş mutsuz", "Sanki evlilikleri iyi değil gibi", "Bu ikili iyi görünmüyor" şeklinde yorumlar yaptı.

Dogusun Esine Gelen Yorumlar Saskina Cevirdi-2
DOĞUŞ KİMDİR?
Doğuş 30 Haziran 1974, Almanya’da dünyaya gelmiştir, Türk Pop Müzik şarkıcısıdır. Asıl adı Orhan Baltacı'dır. Doğuş, 30 Haziran 1974'te Almanya'da hayata gözlerini açmıştır. Aslen Rize, İkizdereli olan şarkıcı 4 yaşına kadar Almanya'da yaşamıştır. 4 yaşında ailesiyle birlikte Türkiye'ye taşınmıştır. Aile içi sorunlarından ötürü evden kaçmıştır ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya başlamıştır. Çeşitli zorluklarla karşılaşmıştır. Adını "Doğuş" olarak değiştirmiştir. Survivor'da yarışmıştır.