Haklarında konuşulan her şeye kulaklarını kapadıklarını ve çok güzel bir ilişki yaşadıklarını dile getiren Özkan "O benim için çok değerli bir insan, ben de onun için öyleyim" ifadelerini kullandı. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisindeki rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başara Devrim Özkan, geçtiğimiz aylarda Galatasaray forması giyen Uruguaylı futbolcu Lucas Torreira'yla aşk yaşamış fakat birliktelikleri kısa sürmüştü. Güzel oyuncu biten ilişkisi hakkında ilk kez konuştu.

Devrim Ozkan Eski Sevgilisi Lucas Torreiraya Ovguler Yagdirdi-1
Şimdilerde Kerem Bürsin ile Prime Video'da yayınlanacak Mavi Mağara filminin heyecanını yaşayan ünlü oyuncu, geçtiğimiz akşam bir etkinlikte kameralara yansıdı. Biten ilişkisi hakkında 2. Sayfa'ya konuşan oyuncu, “O benim için çok değerli bir insan, ben de onun için öyleyim. Güzel bir ilişki yaşadık. İnsan hayatı... Ne o zaman söylenenlere takıldık ne de sonrasında söylenenlere. Asıl hikayemizi biliyoruz. İkimiz de birbirimizi hayatında kalan güzel insanlarız" şeklinde ifadeler kullandı.

Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor! Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor!

Devrim Ozkan Eski Sevgilisi Lucas Torreiraya Ovguler Yagdirdi-2

DEVRİM ÖZKAN KİMDİR?
Devrim Özkan, 2 Eylül 1998'de İstanbul'da hayata gözlerini açmıştır. Annesi ve babasıyla beraber Muğla kökenli bir aileden gelmiştir. Küçük yaşlardan itibaren sahne sanatlarına ilgi duyan Özkan, lise eğitimini tamamladıktan sonra Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Oyunculuk Ana Sanat Dalı'nda eğitim almaya karar verdi.