Türkiye’yi derin yasa boğan 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş depremlerinin yaralarını sarmak için ilk andan itibaren bölgede çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde yaşayan Çetinel ailesinin özel gereksinimli çocukları için ortopedik puset desteğinde bulundu.MANİSA (İGFA) - Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri merkezli meydana gelen ve 11 ilde yıkımlara neden olan 6 Şubat 2023 depremlerinin yıldönümünde, Manisa Büyükşehir Belediyesi deprem bölgesinde vatandaşların yanında yer alıyor. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün öncülüğünde, ilk andan itibaren devletin ve milletin yanında olarak, çalışmalar yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi, depremden etkilenen Osmaniye’nin Bahçe ilçesinde yaşayan Çetinel ailesine konuk oldu. Ailenin özel gereksinimli 2 çocuğu için ihtiyaç duyulan ortopedik pusetin temini için Başkan Ergün’ün talimatıyla çalışma yapan Büyükşehir ekipleri, çocukların ve ailenin hayatlarını kolaylaştırmak için ortopedik puset desteğinde bulundu. Aileye Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün selamlarını ileten Büyükşehir ekipleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak her zaman yanlarında olacakları mesajını verdi. Çetinel ailesi, sağlanan destek nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün’e teşekkür etti.
Depremzede ailelere puset desteği
Trend Haberler
Ekmek 5 TL su 1 TL oluyor! Vatandaşın cebini düşünen uygulama başlıyor, karar çıktı
Emekliler hesaplarını kontrol etsin! Ödemeler tek tek hesaplara yatmaya başladı
Sosyal yardımlar değişti! Sil baştan rakamlar Ağustos ayında hesaplara…
TBMM ziyaretçi yasağı kararı! O tarihe kadar ziyarete kapalı olacak
Balkonda tartıştığı annesini bıçaklayan genç kız dehşet saçtı
Ferhat Can Balcı: İşletmeler İçin Reklam Yönetimi ve Ciro Artışı