Kızı ve eski eşi ile mahkemelik olan ünlü isim bir şokla daha karşı karşıya. Manken ve sosyal medya fenomeni Miray İpekler'in sosyal medya üzerinden hakarete maruz kaldığını ifade ederek şikayetçi olduğu dosyada şüpheli olan Deniz Akkaya ifade vermeye gitmedi. Akkaya hakkında savcılık yakalama talebinde bulundu.

Deniz Akkaya Ifade Vermeye Gitmeyince Hakkinda Yakalama Karari Cikarildi-1

Eski manken Deniz Akkaya 16 yaşındaki kızı Ayşe Önbilgin'in telefonunu aldığı için kendisine şiddet uyguladığını bu sebeple Sosyal Hizmetler'e bıraktığı iddiası magazin gündeminde büyük yankı uyandırmıştı. Akkaya ve kızı arasında yaşanan bu olaylardan sonra Ayşe'nin babası ve dedesi küçük kızın velayeti için ünlü mankene dava açmıştı. Mahkeme küçük kızın velayetini babası Efe Önbilgin'e verirken, Önbilgin Akkaya aleyhine tedbir kararı da aldırdı. Tüm bu yaşananlar gündemdeki yerini korumaya devam ederken bu defa Akkaya manken ve sosyal medya fenomen Miray İpekler ile mahkemelik olduğu öğrenildi. Günaydın'dan Arzu Kaya'nın bir haberine göre; İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'na başvuran Miray İpekler Deniz Akkaya'dan şikayette bulundu.

Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı Fenomen Gaga Bulut gözaltına alındı

Deniz Akkaya Ifade Vermeye Gitmeyince Hakkinda Yakalama Karari Cikarildi-210 senedir mankenlik ve modellik yaptığını, ailesiyle beraber İstanbul Kadıköy'de yaşadığını, Akkaya ile yüz yüze gelmediğini fakat aynı işleri yapmaları sebebiyle ortak birçok arkadaşları olduğunu dile getirdi. Yine bir başka fenomen Selin Ciğerci ile bir düğünde karşılaştıklarını ve Ciğerci ile çektirdikleri fotoğrafları sosyal medyada paylaştıklarını sözlerine ekleyen İpekler, "Deniz Akkaya fotoğrafları görmüş. Ciğerci ile Akkaya arasında mahkeme var. Sadece bu yüzden ailemle kalmış olduğum evde escortluk yaptığıma dair paylaşımlar yaptı. Aramızdaki yazışmaları da iznim ve bilgim olmadan sosyal medyada paylaştı" ifadelerini kullandı. Deniz Akkaya'nın kendisine ait ev adresini de sosyal medyada paylaştığını söyleyen İpekler, ayrıca Akkaya'nın bir televizyon programında aleyhine tehdit edici paylaşımlarda da bulunduğunu sözlerine ekledi. Şikayetin üzerine İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı Deniz Akkaya hakkında "hakaret" suçundan soruşturma başlattı. Soruşturma çerçevesinde şüpheli sıfatıyla ifadeye çağrılan Deniz Akkaya savcılığa gelmedi ve ifadesini de vermedi. Tebligatlara rağmen ifadeye gelmeyen Akkaya hakkında savcılık yakalama kararı istedi. İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği Akkaya'nın ifadesinin alınması için hakkında yakalama kararı verdi.