Zamlı ödemeler için açıklama geldi! Bu aydan itibaren hesaplara 5.683 TL yatacak Zamlı ödemeler için açıklama geldi! Bu aydan itibaren hesaplara 5.683 TL yatacak

Şok Market, yeni kataloğu ile evinde temizlik Boya badana yapmaya hazırlananlar için müthiş indirimli ürünler sunuyor. Şok 10 Temmuz 2024 aktüel ürünler listesi belli oldu. Çarşamba gününden itibaren Şok markete gelecek yeni indirimli ürünler hem ekonomik hem de çok kaliteli.

Yaz ayları ile birlikte evlerde tadilatlar boya ve badana işleri artarken Şok Markette yeni kataloğunda bu yönde çok sayıda ürünü raflara taşıyor. Ayrıca kadınların da yoğun ilgi göstereceği yeni Şok aktüel ürünler listesi belli oldu. Şok marketin yeni kataloğu içinde boya malzemeleri, mutfak eşyaları ve temizlik ürünleri çok ekonomik fiyatlarla raflara geliyor. Peki 10 Temmuz ŞOK kataloğu ile hangi ürünler indirimde? Yeni Şok Aktüel 10 Temmuz 2024 indirimli ürün listesi ve detaylar haberinizde…

10 TEMMUZ ŞOK AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU İNDİRİMLİ ÜRÜN LİSTESİ

Şok marketin bu haftaki indirim kampanyasında başta mutfak ürünleri olmak üzere birçok ürün indirimli olarak raflara gelecek. Davlumbaz, ankastre set, airfryer, Tava çeşitleri ve çay makinesi indirimli olarak Şok Market raflarına gelecek ürünler arasında yer alıyor.

Evinde Boya badana yapmaya hazırlananlar için de çok marketin yeni kataloğunda duvar boyası, merdiven, fırça çeşitleri gibi ürünler indirimde.com

Ayrıca kuruyemiş ve kuru baklagillerde Şok aktüel ürünler kataloğu ile bu hafta indirime girecek yeni fırsatlar arasında bulunuyor.

Atıştırmalık çeşitleri, mutfak ürünleri, temel Gıda ürünleri Şok Markette çok ucuza raflara geliyor.

Şok marketin bu haftaki kataloğunda temizlik ve hijyen ürünleri de indirimli. Tuvalet kağıdı çeşitleri, çamaşır deterjanı, bulaşık deterjanı gibi ürünler kampanyanın öne çıkanları.

ŞOK 10 TEMMUZ 2024 AKTÜEL ÜRÜNLER KATALOĞU

Şok marketin 10 Temmuz kataloğu ile mobilya çeşitlerinde de indirim var. Özellikle mutfak dolapları, çok amaçlı dolaplar, koltuk çeşitleri Şok marketin öne çıkan ürünleri arasında bulunuyor. Yeni Şok market ürünleri çarşamba gününden itibaren geçerli olacak. Kaçırmak istemeyenler acele etsin.