Milli yıldızımız Merih Demiral, Türkiye-Avusturya maçında attığı golün ardından yaptığı ‘Bozkurt’ işareti ile sevincini yaşamıştı. Merih Demiral’ın bozkurt işaretli gol sevinci UEFA’yı rahatsız etti ve Milli yıldızımız hakkında UEFA tarafından soruşturma başlatıldı. UEFA’nın Demiral hakkındaki soruşturma kararı tepki çekerken bu olay gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Merih Demiral2dan gelen son açıklamalardaki Cristiano Ronaldo detayı dikkat çekti. Ronaldo, Meirh Demiral’ı arayarak tebrik etmiş.

AVURTURYA MAÇINDA ATTIĞI GOLLERLE DEVLEŞTİ

2 Temmuz 2024 Salı akşamı ekrana gelen Türkiye-Avusturya maçı tüm futbolseverleri ekrana kilitlemişti. Milli Takımımıza çeyrek finali getiren golleri yıldız isim Merih Demiral kaydetti. Merih Demiral, maçta attığı 2 golle adeta devleşti. Maçın oyuncusu seçilen Merih Demiral’a dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo’dan sürpriz bir telefon geldi.

Cristiano Ronaldo Merih Demirali Aramis-1RONALDO’DAN MERİH’E TEBRİK TELEFONU

Cenk Tosun Fenerbahçe ile anlaşınca Beşiktaşlı taraftarlar beste yaptı Cenk Tosun Fenerbahçe ile anlaşınca Beşiktaşlı taraftarlar beste yaptı

Daha önce Arabistan’da aynı ligde oynadığı dünyaca ünlü futbolcu Ronaldo’dan tebrik telefonu aldığını açıklayan Merih Demiral, ‘Gerçekler ışığında Avrupa Şampiyonu olmak bir hayaldi. Biz Avusturya’yı da yenerek, hayali, gerçekleştirilebilir bir hedef haline getirdik. Şu anda herkes birbirine ‘neden olmasın’ diyor. Biz kapasitesi yüksek bir takımız. Şimdiye kadar genelde kapasitemizin altında maçlar oynamıştık. Ama performansımızı artırarak ilerliyoruz. Rakiplerimiz kapasitemizin farkında değil. Her geçen gün şaşırıyorlar ve şaşırmaya devam edecekler.’ dedi.