Seks sırasında erkekler bu durumu daha fazla yaşıyor Seks sırasında erkekler bu durumu daha fazla yaşıyor

Eğer çillerinizden kurtulmak istiyorsanız basit ama etkili bu 3 yöntemi denemenizde fayda var. Cildinizdeki çillerle vedalaşmak istiyor ama nasıl başlayacağınızı bilmiyorsanız haberimize bir göz atın… Çillerin görünümünü azaltmak düşündüğünüzden daha kolay olabilir. İşte çilleri silip süpüren 3 basit yöntem...

Cillerinizden Kurtulmak Istiyorsaniz Bunlari Yapin-1
1) Yulaf ezmesi ve yoğurt ile hazırlanan yüz maskesi de çiller üzerinde etkili olabilmektedir. 3 yemek kaşığı yoğurt ve 1 yemek kaşığı yulaf ezmesini karıştırın. Karışımı yüzüne hafif masaj hareketleriyle sürün ve daha sonra ılık su ile yıkayın. Haftada bir kez uygulayabilirsin.

2) Sülfür içeren soğan, cilt üzerinde peeling etkisi göstermektedir. Soğanı ortadan ikiye bölüp yüzüne sürmen yeterli olacaktır. Birkaç dakika yüzünde beklettikten sonra ılık su ile durulayın. Soğan suyu çil renklerinin açılmasında etkili olabilmektedir.

3) Yüksek oranda C vitamini ve antioksidan bileşenler içeren limon suyunun, cilt üzerinde aydınlatıcı etki yarattığı düşünülmektedir. Bir parça pamuk üzerine limon suyu sıkıp temizlenmiş cildine her gece yatmadan önce uygulayın.