Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi Tom Cruise yürekleri ağızlara getirdi

Geçtiğimiz sene Bülent Şakrak'tan boşanarak 8 yıllık evliliğini sonlandıran Düvenci yeni sevgilisi Güçlü Mete'yi övmeye doyamazken eski kocası Bülent Şakrak'a olay bir göndermede bulundu. Düvenci'nin o sözleri kısa sürede gündem olmayı başardı. Ceyda Düvenci, kendisi gibi oyuncu olan Bülent Şakrak ile 8 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl tek celsede bitirdi. Boşanmanın sonrasında ihanet iddiaları gündemi sarsmıştı.

Ceyda Duvenci Yeni Sevgilisini Overken Eski Kocasina Gonderme Yapti-1

NE ZAMAN BİTECEK LAF SOKMALARI

Bülent Şakrak boşanmanın sonrasında yeni bir ilişkiye yelken açarken Ceyda Düvenci'nin adı da ünlü radyocu Mete Güçlü ile aşk iddialarına karıştı ve çift birlikte görüntülenerek aşklarını cümle aleme ilan ettiler. Her fırsatta sosyal medya üzerinden yeni sevgilisine olan aşkını duyuran Ceyda Düvenci bu defa son paylaşımıyla dikkat çekmeyi başardı. Düvenci 'Güvenmek sevmekten daha değerli, zamanla anlarsın' sözünü alıntılayıp 'ikisi birden bulununca off oluyormuş' notunu yazdı. Ünlü isim bu paylaşımı yeni sevgilisi Güçlü Mete'ye övgü olarak algılanırken eski kocası Bülent Şakrak'a gönderme olarak algılandı. Sosyal medyada ise; 'Ne zaman bitecek laf sokmaları?' şeklinde yorumlar yapıldı.

Ceyda Duvenci Yeni Sevgilisini Overken Eski Kocasina Gonderme Yapti-2
CEYDA DÜVENCİ HAKKINDA
Ceyda Düvenci 16 Nisan 1977 de Bursa da hayata gözlerini açmıştır. İsmail ve Zümrüt Düvenci'nin tek çocuğu Ceyda’dır. Baba tarafı Selanikli, anne tarafı Tekirdağlıdır. Hayatındaki pek çok kararında rol oynayan annesi sayesinde ilkokuldayken İngilizce dersleri almıştır ve Bursa Anadolu Lisesi'ne dil bilerek başlamıştır. Yine annesinin yönlendirmesiyle İstanbul'a gidip Kadıköy Maarif Koleji ve Anadolu Lisesi'nden mezun olmuştur. Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi'ne girmiştir.