Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı Sharon Stone ikonik sahnesini 32 sene sonra tekrar canlandırdı

Baht Oyunu dizisinde tanışarak kısa süre içinde sevgili olan Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz çifti 1,5 yıl önce ilişkilerini bitirmişti. Bir süredir barıştıkları yönünde iddialarla gündem olan çift birlikte görüntülendiler.

Cemre Baysel Ve Aytac Sasmaz Aski Yeniden Alevlendi-1
Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde objektiflere yansıyan ve basın mensuplarının barışmayla ilgili sorularını "Teşekkür ederim" diyerek yanıtlayan Cemre Baysel, geçtiğimiz akşam Aytaç Şaşmaz ve arkadaşlarıyla bir mekanda bir araya geldi. İkili daha sonra mekandan el ele çıkarak 2. Sayfa kameraların takıldı. Hızlı adımlarla yürüyen çift, sorulara cevap vermeden uzaklaştı. İlişkilerini dolu dizgin yaşayan ünlü ikili, aileleriyle de tanışmıştı. Evlenecekleri düşünülen çift bir anda ayrılık kararı alarak hayranlarını oldukça üzmüştü. Ayrılık sonrası konuşan Aytaç Şaşmaz "Kimseye kırgın değilim. Benim için çok değerli. Her şey çok güzeldi. İyi ki vardı" ifadelerini kullanmıştı.

Cemre Baysel Ve Aytac Sasmaz Aski Yeniden Alevlendi-2

CEMRE BAYSEL KİMDİR?
Oyuncu Cemre Baysel, 5 Şubat 1999 tarihinde İzmir'de hayata gözlerini açmıştır. Ege Üniversitesi'nde sanat eğitimi alan Cemre Baysel'in televizyon ekranlarındaki ilk işi 2014 yılında Yeşil Deniz'de canlandırdığı bir yardımcı rol olmuştur. Daha sonra 2017 yılında İsimsizler dizisinde bir süre yer almıştır. Ardından tarihi drama Payitaht: Abdülhamid dizisinde Firuze rolünde oynamıştır. 2018-2019 yılları arasında Elimi Bırakma dizisindeki yardımcı rolüyle ön plana çıkmıştır.