Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

Hesabını babasının tuttuğunu ifade eden Cemal Can Canseven, "Ben aylık 25 bin TL maaş alıyorum" şeklinde konuştu. Survivor 2020'de şampiyon olan ve sonrasında şarkıcılık kariyerine adım atan Cemal Can Canseven, aynı zamanda modellik yapmaya devam ediyor. 

Cemal Can Canseven Babasindan Aldigi Maasi Acikladi-1

Kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başaran ünlü isim, kazandığı parayı babasına verdiğini ve maaş aldığını dile getirdi. Geçtiğimiz akşam Sefo'nun konserine giden Cemal Can Canseven, basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet etti. 

Cemal Can Canseven Babasindan Aldigi Maasi Acikladi-2

BENİM HESABIMI ANNEM VE BABAM TUTUYOR
Muhabir Online'a konuşan ünlü isim, tatil beldelerindeki fiyatlara isyan ederek "Çeşme çok pahalı plaj için dünya kadar para alıyorlar bir de harcama limiti koyuyorlar. Geçen bir mekanla kavga ettim. İsraf geliyor bana. Onu verecek bütçem var ama bu artık kazıklanma gibi geliyor bana. Ben dışarıda yemek yerine evde yiyerek çıkıyorum, ücretsiz plaja gidiyorum. Biriktirme zamanındayız. Ben kazancımı eve yatırıyorum. Benim hesabımı annem ve babam tutuyor. Benim maaşım var. Babamdan her ay 25 bin TL alıyorum. Avans talep edebiliyorum. Mesela Türkiye maçına gideceğim için avans alırım. Bana 25 bin TL yetiyor, biriktiriyorum bile. Benim lüks harcamalarım var. Kredi kartı harcamam var onu düşünmüyorum ailem hallediyor” ifadelerini kullandı.