Van’da Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından düzenlenen Van Kültür Yolu Festivali’nde sahneye çıkan ünlü şarkıcı Bengü’ye konser sonunda ‘Ne mutlu Türk’üm diyene’ sözünden dolayı büyük bir protesto olmuş ve sahneye su şişeleri fırlatılmıştı. Bengü’ye yapılan protestonun ardından Cem Adrian’da benzer bir saldırıya uğradı. Sahnede şarkısını seslendiren Cem Adrian’ın yüzüne şişe fırlatıldı.

Arda Güler sevgilisiyle bodrumda Arda Güler sevgilisiyle bodrumda

SAHNEDE ŞARKISINI SÖYLERKEN YÜZÜNE ŞİŞE ATILDI

Van Kültür Yolu Festivali kapsamında sahneye çıkan ve kalabalığa şarkısını seslendiren ünlü şarkıcı Cem Adrian, o anlarda şişeli saldırıya uğradı. Sahnede şarkısını seslendirirken bir anda yüzüne şişe isabet eden Cem Adrian’ın o anlardaki tepkisi takdir topladı. Yüzüne çarpan şişeye rağmen şarkısına devam eden ünlü sanatçı, şarkısını tamamladıktan sonra söyledikleriyle de kalabalıktan büyük bir alkış aldı.

Cem Adrian Van Konserinde Siseli Saldiriya Ugradi-1Cem Adrian Van Konserinde Siseli Saldiriya Ugradi-2SÖZLERİYLE HAYRAN BIRAKTI

Şarkısını tamamladıktan sonra sahnede sarf ettiği sözlerle takdir toplayan ünlü şarkıcı Cem Adrian, konsere katılan kalabalığa döndü ve ‘Elimdeki gülü az önce o şişeyi fırlatan arkadaşıma hediye etmek istiyorum’ dedi. Cem Adrian’ın uğradığı su şişeli saldırıya rağmen kullandığı bu ifadeler konsere gelenler tarafından büyük bir alkış tufanıyla karşılandı.