Lopez ile yaşadıkları malikaneden eşyalarını toplayıp taşıyan Affleck'in son zamanlarda eski eşi Jennifer Garner'ı ziyaret etmesi de söylentileri güçlendirmiş oldu. 2022 senesinde görkemli bir şekilde dünyaevine giren Jennifer Lopez ve Ben Affleck'in evliliği bir süredir sıkıntılı. Sık sık tartıştıkları görüntülerle gündem olan ikilinin mart ayında gizlice ayrıldığı öne sürüldü.

Buyuk Ask Bitti Mi Sessiz Sedasiz Bosandiklari Iddia Ediliyor-1

EŞYALARINI TOPLAYIP EVDEN AYRILDI
Bir kaynak, çiftin mart ayında boşanarak yollarını ayırdıkları iddia etti. Ben Affleck'in Lopez'in kariyerini etkilememesi için boşanma kararını gizli tutmak istediği de konuşulanlar arasında. Page Six, hakkındaki iddialara sessiz kalan çiftin Beverly Hills'teki lüks malikanesini sattığını dile getirdi. Affleck'in evden eşyalarını taşıması da çiftin boşanma iddiasını doğrular cinsten. 

Buyuk Ask Bitti Mi Sessiz Sedasiz Bosandiklari Iddia Ediliyor-2

Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti Rapçi Çakal’dan ilkokulda cinsel içerikli şarkı! Valilik harekete geçti

Yazı ayrı geçiren çiftlerden Lopez, İtalya'ya giderken Affleck ise Los Angeles'ta kalmayı tercih etti. Ben Affleck, 30 Haziran Pazar günü eski eşi Jennifer Garner'ı evinde ziyaret etmesi de kafa karışıklığına sebep oldu. Garner'ın, Affleck'in Lopez ile evliliğinde yaşananlardan ötü eski eşine destek verdiği kaydedildi. Çift hakkındaki dedikodular, Lopez'in Mayıs 2024'teki Met Gala'ya kocası olmadan katılmasıyla başladı.