Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı Neslim ve İnanç Güngen tutuklandı

Evinde üstsüz şekilde objektiflere yakalanan Burak Özçivit'in aldığı kilolar herkesi şaşkına çevirdi. ATV ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman dizisindeki karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Burak Özçivit, sık sık yurt dışında hayranlarıyla bir araya gelmeye devam ediyor. Yoğun iş temposuna ara veren oyuncu, eşi Fahriye Evcen ve çocuklarıyla Bodrum'daki yeni villalarında tatil yapmaya başladı. Burak Özçivit'in son hali ise dikkatlerden kaçmadı.

Burak Ozcivit Ustsuz Goruntulendi Aldigi Kilolar Saskina Cevirdi-1

Aramızda Kalmasın'da yer alan bir habere göre, vaktini ailesi ve arkadaşlarıyla geçiren Burak Özçivit, havuz başında kameralara yansıdı. Oyuncu, oğullarıyla top oynadı. Senelerdir düzgün fiziğiyle dikkat çekmeyi başaran oyuncunun kilo aldığı ve göbeklendiği görüldü. Ünlü ismin son halini gören sevenleri ise şaştı kaldı.

Burak Ozcivit Ustsuz Goruntulendi Aldigi Kilolar Saskina Cevirdi-2

BURAK ÖZÇİVİT KISA YAŞAM ÖYKÜSÜ
Burak Özçivit  24 Aralık 1984, İstanbul’da hayata gözlerini açmıştır, Türk oyuncu ve eski mankendir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde okumuştur. Aslen Gazianteplidir. Kazım İşmen Lisesi'nden mezun olmuştur (2001). 2003 yılı Best Model of Turkey yarışmasında gelecek vadeden seçildi. Yarışmadan sonra Uğurkan Erez Ajans ile çalışmaya başladı. Şu anda ise mankenliği bıraktı. 2005'te Best Model of Turkey yarışmasına yeniden katıldı ve Best Model of Turkey seçildi. Buna bağlı olarak da Best Model of The World'e katıldı ve dünyanın en iyi ikinci mankeni seçildi. Faruk Saraç, Abbate, Tween ve NetWork gibi markaların defileleri ve yurt dışı fuar defilelerinde görev aldı.