Öpüşmek zayıflatıyor mu? İşte uzmanların açıklaması Öpüşmek zayıflatıyor mu? İşte uzmanların açıklaması

Eklem sıvılarının dostu bamya tohumunun faydaları duyanları şaşkına çevirmeye yetiyor. Sabah aç karna 1 çay kaşığı bamya tohumunu 1 tatlı kaşığı kabak çekirdeği yağı ile yutmalısınız. 30 dakika kahvaltı etmeden beklemelisiniz.

Bu Tohum Bir Mucize-1
Eklem sıvılarının yenilenmesi, kireçlenme tedavisi, bel-diz-boyun ağrıları, eklem iltihabı ve şişliklerinde, tendon zayıflamalarında; 1'er çay kaşığı bamya tohumu ve siyah turp tohumunu sabah aç karna 1 kaşık kabak çekirdeği yağı ile yutun. İskelet sisteminize oldukça fayda sağlamaktadır. Çok yüksek çinko, magnezyum, potasyum içeriği ile kardiyovasküler sistemimiz için şifa kaynağıdır. Ayrıca prostat şikayetlerinde de aynı yöntemle kullanılmaktadır. A, B, C, E ve K vitaminleri ile demir-bakır açısından zengin olan bu tohum sabah aç karna devedikeni ve ısırgan tohumu ile birer çay kaşığı alınır, toz hale getirilir ve bal ile karıştırılıp tüketilir. 1 ay kullanımda kan değerlerinizde iyileşme gözlemleyeceksiniz.

Bu Tohum Bir Mucize-2500 ml keten tohumu yağına birer yemek kaşığı bamya tohumu, çörek otu, kişniş ve defne tohumu mikserde çekilir toz halde kullanılır. 1 hafta bekletilir ve sürekli karıştırmalısınız. 1 hafta sonunda bu karışımdan sabah akşam birer tatlı kaşığı yutulursa fibromiyalji, ankilozan spondilit, romatoid artrid gibi iltihaplı doku eklem şikayetlerine şifa kaynağıdır. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftlerde süreç öncesi erkeğin düzenli olarak; bamya tohumu, çörek otu, siyah hardal tohumu, siyah turp tohumunu günde birer çay kaşığı alıp bal ile tüketmesi folat seviyelerini yükseltecektir. Hamilelikte de 6. aydan sonra bunu annenin yapması aynı etkiye sebep olacaktır. Folat, bebekte anormal durumların riskini azaltmaktadır. 1 kg bala; 50'şer gr bamya tohumu, keten tohumu, rezene, çörek otu, iğde çekirdeği tozu karıştırılır ve sabah akşam birer tatlı kaşığı yenirse 50 yaş üstü östeoporoz (kemik erimesi) durumuna oldukça şifalıdır.