Boşanmadan hemen sonra Rüştü Onur Atilla ve Nez'den sarmaş dolaş gelen poz şaşkına çevirdi. Rüştü Onur Atilla ve Nez'in pozları sosyal medyayı adeta salladı. 'Güldür Güldür Show'da 'İbrahim' karakterine can veren Rüştü Onur Atilla özel hayatıyla gündemde yer almayı başardı. Sinem Ayyıldız ile 2014'te nikâh masasına oturan Atilla sessiz sedasız yollarını ayırdı.

Şarkıcı Adele penaltı atışı sırasında seyirciye susun diye bağırınca ilginç anlar yaşandı Şarkıcı Adele penaltı atışı sırasında seyirciye susun diye bağırınca ilginç anlar yaşandı

Bosanir Bosanmaz Sevgilisiyle Paylasim Yapti-1

Ünlü oyuncu, ayrılık haberini "2014'te hayatımızı birleştirdiğimiz Sinem Ayyıldız ile evliliğimiz 10 Haziran 2024 tarihinde anlaşmalı boşanma usulü ile sonlanmıştır. Mesleğim sebebiyle kamuoyunu ve basını bilgilendirmem gerektiği için bu paylaşımı yapıyorum. Herkesin mutlu ve sağlıklı olması, çocuklarımızın da bu yeni düzenimizde sevgi ile büyümeleri tek dileğim" ifadeleriyle duyurmuştu. Açıklamadan kısa süre sonra Rüştü Onur Atilla ve şarkıcı Nez'in sarmaş dolaş pozları sosyal medyada bomba etkisi yarattı.

Bosanir Bosanmaz Sevgilisiyle Paylasim Yapti-2
NEZ KİMDİR?
Nezihe Kalkan veya bilinen adıyla Nez 15 Mart 1979'da Bakırköy'de dünyaya gelmiştir. 44 yaşındaki şarkıcı, 2000'li yılların başında seslendirdiği Sakın Ha adlı şarkısı ve şarkı eşliğinde yaptığı dansı sebebiyle "yerli Shakira" olarak tanınıp kısa sürede meşhur olmayı başarmıştır. Beş yaşındayken ailesi ile birlikte İngiltere'ye yerleşmiştir. İlk ve ortaokulu İngiltere'de tamamladıktan sonra Türkiye'ye dönmüştür ve lise eğitimini İstanbul Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi'nde tamamlamıştır. İngiltere'de psikodrama bölümünü kazanmıştır fakat tamamlamadan Türkiye'ye geri dönmüştür.