BİM market dopdolu indirim kampanyalarına bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Türkiye'nin en büyük ve en hesaplı Market zinciri olan BİM'de yeni haftanın indirim listesi belli oldu. Peki bu hafta BİM'e neler gelecek? Yeni BİM aktüel katalog listesinde neler var? İşte yarı yarıya indirimlerle dolu kapış kapış gidecek yeni BİM market aktüel ürünler listesi…

16 Temmuz BİM aktüel ürünler kataloğu ile gelecek yeni indirimli ürün fırsatları açıklandı. Türkiye'de en büyük ve en hesaplı Market zinciri olarak öne çıkan BİM market Bu hafta da efsane fiyatları ile dikkat çekiyor. Yeni Bim kataloğu ile gelecek indirimli ürünler netleşti. 16 temmuz'dan itibaren Türkiye genelindeki bütün BİM marketlerde hem hesaplı hem de kaliteli ürünleri bulmak Mümkün olacak. İşte BİM aktüel katalog listesi ve indirimli ürün fiyatları…

16 TEMMUZ BİM KATALOĞU İNDİRİMLİ FİYAT LİSTESİ

BİM 16 Temmuz 2024 aktüel ürünler kataloğu ile gelecek indirimli ürün fırsatları belli oldu. Özellikle süt ve süt ürünleri ile kıyma sucuk köfte gibi ürünler BİM Marketin listesinde öne çıkan indirimler oldu. Kapış kapış gidecek indirimlerle dopdolu bir katalog daha hazırlayan ünlü marketler zincirinin merakla beklenen ürünleri şöyle:

Torku 3 Kg Yüzde 3 Yağlı Yoğurt 109 lira

Eker 900 G Probiyotik Yoğurt 47,50 lira

Tapu sahipleri dikkat! 3 ay içinde başvurmayanın tapusu gidiyor! Tapu sahipleri dikkat! 3 ay içinde başvurmayanın tapusu gidiyor!

Yarım Yağlı Dilimli Tost Peyniri 1.200 G 225 lira

Laktozsuz Süt Danone 1 lt 27,50 lira

İçim Probiyotik İçecek Çeşitleri 250 ml 19,50 lira

Naneli Ayran Sek 300 ml 9,90 lira

Çilekli Kefir 1 lt 49,50 lira

Dana Köfte Ramiz Köfte 500 g 219 lira

Dana Evlik Sucuk 400 g 199 lira

Piliç Döner 700 g 150 lira

BİM İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİNİ KAÇIRMAYIN

16 Temmuz BİM kataloğu ile gelecek indirimli ürünler fırsatları sınırlı sayıda raflara ulaşacak. Tüketicilerin merakla beklediği ve yoğun ilgi gösterdiği ürünler kapış kapış gidecek. Fırsat ürünlerini kaçırmak istemiyorsanız erken saatlerde BİM Markete uğramayı ihmal etmeyin.