2022 yılında hayatını birleştiren Aslı Enver ile Berkin Gökbudak çifti geçtiğimiz yıl ilk kez anne ve baba olmanın heyecanını yaşamıştı. Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında bir kız bebeği dünyaya getiren ünlü oyuncu Aslı Enver’in kızı Elay 1 yaşına girdi. Ünlü çift, kızları Elay’ın 1. yaş günü için pasta kesti. Kızları Elay ile olan doğum günü karelerini paylaşan Aslı Enver, bu karelerin altına duygusal bir not düştü.

Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor! Demet Akalın pahalılığa isyan etti: Herkes Yunanistan’a kaçıyor!

ELAY 1 YAŞINDA

Aslı Enver ve Berkin Gökbudak çiftinin kızları Elay 1 yaşında. 2023 yılının Temmuz ayında dünyaya gelen Elay’ın artık bir yaşı var. Hamilelik sürecinde de sosyal medya hesabından takipçileriyle duygusal anlarını paylaşan güzel oyuncu Aslı Enver, kızı Elay’ın ilk yaş gününden çok özel kareler paylaştı. Aslı-Berkin Gökbudak çiftinin kızları Elay ile birlikte çekildiği doğum günü karelerine beğeni ve yorum yağdı.

Asli Enver Kizi Elayin Dogum Gununden Kareler Paylasti-1

‘İYİ Kİ GELDİN’

Aslı Enver, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı doğum günü karelerinin altına; ‘Bu şarkı benden sana canım kızım. İyi ki geldin. Hep dediler ki zaman çok hızlı geçecek tadını çıkar, haklılarmış. Hayatımın en hızlı, yavaş, heyecanlı, yorucu, endişeli ama en mutlu 1 senesi… Elay 1 yaşında.’ notunu ekledi.