Tatilin keyfini çıkaran Balotelli'nin ayakta duramadığı ve yere düştüğü anların görüntülendiği bir video, binlerce kez görüntülenme aldı. Sarhoş olduğu görülen Balotelli, bir süre ayağa kalkamadı. Son olarak Süper Lig'de Adana Demirspor forması giyen Mario Balotelli'nin yerlerde süründüğü bir video gün yüzüne çıktı. Yıldız futbolcunun o anları taraftarları şoke etmeye yetti.

Galatasaray Beşiktaş Süper Kupa bilet bilgileri! Yer ve tarih belli oldu Galatasaray Beşiktaş Süper Kupa bilet bilgileri! Yer ve tarih belli oldu

Alkolu Fazla Kacirinca Yerlerde Surundu-1
Sosyal medyaya bomba gibi düşen bu videoda sarhoş olduğu görülen Balotelli, yere düştü ve bir süre yerden kalkamadı. Yıldız futbolcunun o anları kısa sürede binlerce tıklanma aldı. Daha sonrasında ayağa kalkan Balotelli, bir anda koşmaya başladı. Yayınlanan video binlerce kez görüntülenirken, kullanıcılar tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Alkolu Fazla Kacirinca Yerlerde Surundu-2

MARİO BALOTELLİ KİMDİR?
Mario Barwuah Balotelli 12 Ağustos 1990; Palermo, İtalya’da dünyaya gelmiştir, santrfor mevkiinde oynayan Gana asıllı İtalyan futbolcu. Süper Lig takımlarından Adana Demirspor'da forma giymiştir. 2022 yılında tekrar İtalya millî futbol takımına davet edilmiştir. Kariyerine Lumezzane'de başlamıştır. Daha önce 2 defa Barcelona altyapısında denenmiştir. 2007 yılında Inter ile sözleşme imzalamıştır. Balotelli'yi takıma getiren Roberto Mancini'ydi fakat Balotelli'nin disiplinsiz davranışlarından dolayı takımdan ayrılma kararı almıştır. Balotelli, yeni hocası José Mourinho ile zoraki ve pek de iyi olmayan ilişkiler içerisine girmiştir.