Aleyna Tilki'nin tarzını hiç beğenmeyen çok sayıda sosyal medya kullanıcısı "İmkanın varken insanların içine bu kıyafetle nasıl çıkarsın" şeklinde yorumlar yaptı. Son dönemde sahneye çıkmasının engellendiğini iddia eden Aleyna Tilki, geçtiğimiz akşam Bodrum'da sahne aldı. Genç şarkıcının sahne tarzı ise hiç beğenilmedi.

Aleyna Tilkinin Super Mini Sortunu Gorenler Elestiri Yagmuruna Tuttu-2
“SEYİRCİLERİNE ÖZEN GÖSTERMEZSEN SANA İŞ VERMEZLER”

Şarkılarının yanı sıra kıyafet tercihi ve yaptığı açıklamalarla sık sık adından söz ettirmeyi başaran Aleyna Tilki, Bodrum'daki sahnesine süper mini siyah şort ve beyaz bluzla çıkmayı tercih etti. Sevilen şarkılarını seslendiren Aleyna Tilki'nin sahne kıyafeti eleştirilerin hedefi oldu. Ünlü ismin konserine ve hayranlarına özen göstermediğini dile getiren birçok sosyal medya kullanıcısı "Seyircilerine özen göstermezsen sana hiç iş vermezler" yorumlarını yaptılar.

Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor Şeyma Subaşı ve Barış Alper Yılmaz bodrumda tatil yapıyor

Aleyna Tilkinin Super Mini Sortunu Gorenler Elestiri Yagmuruna Tuttu-1
“ÖZELİME GİRMEK TACİZ GİBİ GELİYOR”

Aleyna Tilki, daha önce kıyafetleri için yapılan eleştirilere bir yanıt vererek "Benim tepki gösterilecek ekstra bir kıyafetim yok. İnsanlar her şeye tepki gösteriyor. Ne istersek giyiyoruz, ne istersek yiyoruz. Bu bir eleştiri değil. Bu benim alanıma ve özelime girmek. Ben kimsenin özeline girmiyorum. İnsanlar benim şarkılarımı eleştirebilir. Ama özeline giremez. Bu konular bana eleştiri gibi gelmiyor. Biraz taciz gibi geliyor" şeklinde ifadeler kullanmıştı.