Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor Gonca Vuslateri setlere geri dönüyor

Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu olan Afra Saraçoğlu, uzun senelerdir görüşmediği babası Uğur Saraçoğlu ile barıştı.

Afra Saracoglu Kucukken Kendisini Terk Eden Babasiyla Baristi-1
Daha önce babasıyla ilgili yaptığı bir açıklamada "Annemle babam ben çok küçükken ayrıldı. Babamla 9 ve 13 yaşındayken iki kez görüştüm, bir daha hiç haber alamadım. Artık görüşmem, üzerimde hiç emeği yok" ifadelerini kullanan güzel oyuncu, seneler sonra babasını affetti. Güzel oyuncu son olarak 13 yaşındayken gördüğü babasını ziyarete gitti. Amerika'ya giden güzel oyuncu sosyal medya hesabından babasıyla bir karesini paylaşmayı da ihmal etmedi.

Afra Saracoglu Kucukken Kendisini Terk Eden Babasiyla Baristi-2
AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?
Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelmekte. 1997 yılında Edremit’te hayata gözlerini açtı. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazanmıştır. Bu bölümü okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Saraçoğlu oyunculuk kariyerine 2016 yılında İkinci Şans filmi ile başlamıştır. Bu rolü annesinin fotoğrafını Özcan Deniz'e gönderip, rol için deneme çekimine çağrılmasıyla almıştır. Özcan Deniz ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini paylaştığı filmde Afra, Yeşilçay’ın kızını oynamıştır. Kötü Çocuk filminde Tolga Sarıtaş ile başrolü beraber paylaşmıştır. Bu deneyimin sonrasında 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları adlı ilk dizisinde 50 bölüm boyunca Ece karakterini canlandırmıştır.