Star TV ekranlarında yayınlanan Yalı Çapkını dizisinin başrol oyuncusu olan Afra Saraçoğlu, hakkında yapılan olumsuz yorumların ardından bu duruma kayıtsız kalamadı ve harekete geçti. Oyuncunun bağlı olduğu şirketten yapılan bir açıklamada hakaret içerikli yorumlar yapan kişilerin tespit edildiklerini ve şikayetçi olduklarını açıkladı.

Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı… Simge Sağın Icardi itirafıyla ses getirdi! Yakışıklı şarkısı…

Afra Saracoglu Hakkinda Hakaret Icerikli Yorum Yapan Herkesten Sikayetci Oldu-1

Yer aldığı dizi ve reklam projelerinin yanı sıra partneri Mert Ramazan Demir ile yaşadığı aşkla gündemden düşmek bilmeyen ünlü oyuncu, bu süreçte olumsuz yorumların da hedefi haline geldi. Saraçoğlu'nun ajansından yapılan bir açıklamada "Afra Saraçoğlu ile alakalı son dönemde giderek artan kin ve nefret söylemleri, nitelikli hakaretler ve iftiralar yakından takip edilmektedir. Tespit edilen hesaplar ile alakalı Cumhuriyet Savcılığı'na gerekli müracaatlar yapılmış olup, bu organize kötülük ile alakalı süreçler tarafımızdan titizlikle takip edilecektir" ifadeleri kullanıldı. Afra Saraçoğlu ise konuyla alakalı herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Afra Saracoglu Hakkinda Hakaret Icerikli Yorum Yapan Herkesten Sikayetci Oldu-2
AFRA SARAÇOĞLU KİMDİR?
Selânik ve Girit kökenli bir aileden gelmekte. 1997 yılında Edremit’te hayata gözlerini açmıştır. İlköğretim ve ortaöğretimini Antalya’da tamamlayıp Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünü kazanmıştır. Bu bölümü okurken 2016 yılında İkinci Şans filmi ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır. Saraçoğlu oyunculuk kariyerine 2016 yılında İkinci Şans filmi ile başlamıştır. Bu rolü annesinin fotoğrafını Özcan Deniz'e gönderip, rol için deneme çekimine çağrılmasıyla almıştır.