Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu Ingrid Andress’in milli marş performansı alay konusu oldu

54 yaşındaki oyuncu bikinisini giyip plajda boy gösterdi. Leyla ile Mecnun, Tatlı Hayat, Hudutsuz Sevda dizileriyle akıllarda yer edinen Asuman Dabak şu sıralar tatil yapıyor. 54 yaşındaki oyuncu yıllara meydan okuyan fiziğiyle her yaz plajda bir bakanı bir daha baktırıyor. Çeşme'de yazlığı bulunan ve eğer İstanbul'da işi yoksa zamanının çoğunu burada geçirmeyi tercih eden oyuncu denizin ve güneşin tadını çıkardı.

BİR BAKAN BİR DAHA BAKTI

Asuman Dabak, havaların ısınmasıyla kendini Çeşme’de buldu. Arkadaşlarıyla denizde objektiflereyakalanan Asuman Dabak sohbet ederken yüzmeyi bile unuttu. Asuman Dabak bikinili pozlarıyla sosyal medyada adeta bomba etkisi yarattı. Dabak'ın paylaşımlarına "Gençlere taş çıkartıyorsun" şeklinde yorumlar yapıldı.

ASUMAN DABAK HAKKINDA

Asuman Dabak  1 Şubat 1970; Akhisar, Manisa’da dünyaya gelmiştir, Türk oyuncu ve seslendirme sanatçısıdır. 1 Şubat 1970 tarihinde, Akhisar'da hayata gözlerini açtı. Sanat hayatına Bahçelievler Belediye Tiyatrosu'nda başlayan Asuman Dabak, seslendirme üzerine çalışmalar yapmıştır. Turizm ve otelcilik okuyan, fakat oyunculuk eğitimi almamış olan sanatçı, buna rağmen, iyi gözlemcilik ve yorumculuk yeteneğiyle tiyatrodan sonra kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde rol almıştır. Ekranlarda ilk olarak Örümcek dizisindeki Emine karakteriyle boy göstermiştir.

54 Yasindaki Asuman Dabak Fit Gorunumuyle Genclere Tas Cikardi 2