BİM market Temmuz 2024 indirimleri belli oluyor. Yeni bir makale ürün katalog listesi ile bu defa benzinli ATV indirimi geliyor. Ekonomik fiyatları ile dikkatleri üzerine toplayan BİM'de benzinli ATV neredeyse yarı fiyatına satılacak. Kaçırılmayacak fiyatlarla dolu BİM katalog indirimleri ile ilgili detayları sizler için derledik. Peki BİM kataloğunda bu hafta hangi ürünler var? BİM 5 Temmuz 2024 aktüel ürünler listesi haberimizde…

5 TEMMUZ BİM AKTÜEL KATALOG LİSTESİ

BİM'de Temmuz ayı indirimleri 5 Temmuz aktüel ürünler kataloğu ile başlıyor. Yeni bir maktual kataloğu içerisinde elektrikli ev aletleri ile çeyiz yapacaklara özel indirimli ürün fırsatları var. İşte BİM'e 5 Temmuz'da gelecek yeni aktüel ürünler:

Fakir dörtlü çeyiz seti 3999 TL

Taşınabilir soğutucu 499 TL

Masaüstü fan 329 TL

Masaüstü fan 199 TL

Masaüstü fan 249 TL

Fakir 15'i bir arada çantalı erkek bakım seti 999 TL

Fakir saç sakal kesme makinesi 499 TL

Fakir Erkek vücut bakım seti 589 TL

Heifer şarjlı süpürge 4999 TL

Heifer Saç kurutma makinesi 2299 TL

Fakir epilasyon aleti 299 TL

Fakir Mini saç kurutma makinesi 479 TL

Elektronik mıknatıslı yazı tahtası 199 TL

Polosmart artık Bluetooth mause 109 TL

Kağıt Havlu ve Tuvalet Kağıdı BİM’de İndirimde! Yeni Fiyatları Gören Kapış Kapış Alıyor Kağıt Havlu ve Tuvalet Kağıdı BİM’de İndirimde! Yeni Fiyatları Gören Kapış Kapış Alıyor

Ultra hızlı akıllı duvar şarjı 3 in 1 şarj kablosu 179 TL

BİM 5 TEMMUZ AKÜLÜ ATV İNDİRİMİ

BİM Aktüel 5 temmuz kataloğu ile birçok ürün dikkat çekiyor ancak öne çıkarına öyle ürünler var ki fiyatını görenler şimdiden gün saymaya başladı. Yeni BİM maktüel ürünler kataloğu ile 5 Temmuz'da M135 off road atv sky jet geliyor. BİM'de bu ürün piyasanın yarı fiyatına satılacak nokta BİM Atv fiyatı 59.999 TL olarak belirlendi.

Ayrıca ek olarak BİM markette 5 Temmuz tarihinden itibaren elektrikli bisiklet 29.999 TL fiyatı ile satışa çıkacak. Yine katlanır bisiklet fiyatı ise BİM markette 5 Temmuz'da 16.99 TL olarak belirlendi.

5 Temmuz'da Bi̇m'e Benzinli Atv Geliyor! Fiyatı Gören Şimdiden Sepete Attı

BİM AKTÜEL 5 TEMMUZ İNDİRİMLERİ KAÇMAZ

BİM 5 Temmuz 2024 aktüel ürünler kataloğu ile daha birçok ürün İndirimli fiyatlarla satışa çıkıyor. Dopdolu bir Aktüel Ürünler kampanyası ile Temmuz ayına başlayacak olan BİM Marketin ürünleri stoklarla sınırlı. O sebeple kaçırmak istemeyenlerin acele etmesinde yarar var.